126 726
Auksjoner n
141 825
220 574
Salg i r
712 767
Bud i r

Belgia postfrisk & ustemplet

NYHET
ID  Kolonne sortert i synkende rekkeflge

S
4831770
Belgia postfrisk & ustemplet
Ustemplet lot AFA NOK 540kr 1,00013.12.2023 21:25:00
S
4831768
Belgia postfrisk & ustemplet
Perfekt postfrisk lot AFA NOK 800kr 1,00013.12.2023 21:24:00
S
4831767
Belgia postfrisk & ustemplet
Perfekt postfrisk lot AFA NOK 1150kr 1,00013.12.2023 21:24:00
S
4831765
Belgia postfrisk & ustemplet
Perfekt postfrisk lot AFA NOK 780kr 1,00013.12.2023 21:23:00
S
4831760
Belgia postfrisk & ustemplet
Ustemplet lot AFA NOK 680kr 1,00013.12.2023 21:20:00
S
4831758
Belgia postfrisk & ustemplet
Nr 106 perfekt postfrisk AFA NOK 1600kr 1,00013.12.2023 21:19:00
S
4831756
Belgia postfrisk & ustemplet
Nr 116-128 ustemplet kvalitet AFA NOK 2460kr 1,00013.12.2023 21:18:00
S
4826942
Belgia postfrisk & ustemplet
BELGIA HEFTE 1994 FYRLYKT + BLOMSTER POSTFRISKTkr 20,00012.12.2023 22:21:00
O
4825488
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia 1927 Caritas (3827)kr 3,00209.12.2023 14:00:00
S
4825170
Belgia postfrisk & ustemplet
Godt ust. lot - AFA 1850 NOK kr 1,00009.12.2023 22:03:00
S
4825168
Belgia postfrisk & ustemplet
Nr. 156 - AFA 3840 NOK - ust.kr 1,00109.12.2023 22:59:00
S
4825166
Belgia postfrisk & ustemplet
Nr. 154 - AFA 1260 NOK - ust.kr 1,00109.12.2023 22:58:00
S
4822755
Belgia postfrisk & ustemplet
Nr 155 ustemplet kvalitet AFA NOK 10.200kr 1,00107.12.2023 21:02:00
S
4822715
Belgia postfrisk & ustemplet
Belgia 1932 Auguste Piccards ballong (3591)kr 20,00009.12.2023 14:00:00
B
4704368
Belgia postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175596.jpgkr 10,00
B
4704367
Belgia postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175595.jpgkr 10,00
B
4704366
Belgia postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175594.jpgkr 10,00
B
4704365
Belgia postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175593.jpgkr 10,00
B
4704364
Belgia postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175592.jpgkr 10,00
B
4704363
Belgia postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175591.jpgkr 10,00
B
4704362
Belgia postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175590.jpgkr 10,00
B
4704361
Belgia postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175589.jpgkr 10,00
B
4704360
Belgia postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175588.jpgkr 10,00
B
4704359
Belgia postfrisk & ustemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/175000/175587.jpgkr 10,00
S
4687885
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1997 P.friskt - OPERASINGER ERNST VAN DIJCK##kr 1,50013.12.2023 03:24:12
S
4687884
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1971 P.friskt - YOUTH PHILATELY##kr 1,00013.12.2023 03:24:12
S
4598256
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1934 Kong Leopold III (Hengslet)kr 2,00008.12.2023 22:27:48
S
4576686
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1966 P.fr. Sett + M/A - ANTARCTIC EXPEDITION##kr 18,00008.12.2023 09:41:20
S
4572564
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1969 P.fr. M/A - POSTPHILIA##kr 10,00008.12.2023 09:54:31
S
4500435
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1959 Tjenestemerker (Postfrisk)kr 5,00008.12.2023 16:22:36
S
4500425
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1992 Turisme (Postfrisk)kr 4,00008.12.2023 16:22:36
S
4495141
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1937 Forutannulert (Hengslet)kr 1,00010.12.2023 21:53:28
S
4495130
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1932 Forutannulert (Hengslet)kr 32,00010.12.2023 21:53:28
S
4490550
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 2003 Kong Albert II (Postfrisk)kr 9,00008.12.2023 09:39:56
S
4490544
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 2002 Krokus (Postfrisk)kr 10,00008.12.2023 09:39:55
S
4490537
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 2000 Kong Albert II (Postfrisk)kr 1,00008.12.2023 09:39:55
S
4489045
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1995 FN 50 r (Postfrisk)kr 1,00012.12.2023 09:26:08
S
4489035
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1994 Kunst (Postfrisk)kr 2,00012.12.2023 09:26:08
S
4488316
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1994 Frimerkets dag (Postfrisk)kr 1,00012.12.2023 09:30:24
S
4488312
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1993 Internasjonal brukskunst (Postfrisk)kr 1,00012.12.2023 09:30:23
S
4484881
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1993 Formannskap i EU (Postfrisk)kr 1,00010.12.2023 21:21:38
S
4484871
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1992 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 7,00010.12.2023 21:21:38
S
4484865
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1992 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 2,00010.12.2023 21:21:38
S
4484862
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1993 Kong Albert II (Postfrisk)kr 2,00010.12.2023 21:21:38
S
4482919
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1990 Vann er liv (Postfrisk)kr 1,00009.12.2023 02:37:25
S
4482915
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1989 Utdannelse (Postfrisk)kr 1,00009.12.2023 02:37:24
S
4482742
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1986 Vpenlve (Postfrisk)kr 1,00008.12.2023 22:28:00
S
4482738
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1986 Frimerkets dag (Postfrisk)kr 1,00008.12.2023 22:28:00
S
4480986
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1985 Vpenlve (Postfrisk)kr 1,00008.12.2023 09:40:53
S
4480976
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 5,00008.12.2023 09:40:29
Forrige 1  2