Profilerte objekter

PLANSJE-PENE FULLSTEMPLER TIL PRAKT. Monnyputt Rask handelSJÅ HER 20miniark og 55 par ** 175 Kr 1989 NK 323. SARPSBORG 9-9-44. NK 14x. STRYN 24-8-1870.
Bud nå kr 28 kr 1000 Bud nå kr 235 Bud nå kr 67 Bud nå kr 48

Erling Nielsen. Norsk arbeide u/nr DOBBEL-PLANSJE 2. PENE STEMPLER.      NK 85 I. CHRISTIANIA 13 VI 06.      A NK 260.       100 Kr 1961
Bud nå kr 250 Bud nå kr 55 Bud nå kr 62 Bud nå kr 85 Bud nå kr 325

Nye objekter

Haugsholmen  fotokort småformat brukt 1938 Nk 1438.  Bergen 26.06.03. Ørstavik fotokort småformat brukt 1927 Nk 1219.  Ånstad 6-12-94. Bryne Time prestegard fotokort småformat brukt 1933
kr 100 kr 10 kr 100 kr 10 kr 100

Nk 1233.  Harstad 20 10 95. Jæren Time klokkargarden fotokort småformat brukt 1937 Nk 1177.  Kråkrøhamn 31-7-93. NK1017-1018 Sandnessjøen 23.10.87 Gjøvik Gård småformat brukt 1939
kr 10 kr 100 kr 10 kr 12 kr 45

Utrop kr 1,- ingen minstepris

NK 352.  Danmark  AFA-nr  617  Stemplet Danmark  AFA-nr  619  Stemplet Danmark  AFA-nr  624   Stemplet Danmark  AFA-nr  627   Stemplet
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 11

Danmark  AFA-nr  630   Stemplet Danmark  AFA-nr  641   Stemplet Danmark  AFA-nr  653   Stemplet Danmark  AFA-nr  657   Stemplet NK 352.
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Selger du mye på GiBud?

GiBud AS har nå gleden av å kunne tilby skreddersydde butikkløsninger for deg som selger mye på GiBud.

En butikkløsning hos GiBud koster NOK 500,-* pr måned og inkluderer følgende:

  • Tilgang til auksjons- og vareopplaster via Excel
  • Mulighet til å legge ut spesialauksjoner
  • Mulighet til å legge ut butikkvarer
  • Mulighet til å legge ut lagervarer
  • Få dine auksjoner eksponert i egne kategorier
  • Egendefinerte kategorier
  • Mulighet til å integrere dine GiBud objekter på egen nettside
  • Mulighet for lagring av bilder på server (koster 60,-*/mnd)

Butikkbrukere får banner/logo med link til sine objekter på GiBud.no

I tillegg vil mange andre funksjoner legges til i tiden framover.

For mer informasjon ta gjerne kontakt på [email protected] eller ring 954 54 901

Sist oppdatert: 19.02.2020 09:41:19