Profilerte auksjoner

Nk.727-28 - lux 2000-talet -sjå beskrivelse NK  1 3 stripe riststemplet K151 Gml. Rosa måneskinnslampe. Over 20 DVD!  Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010)
Bud nå kr 10 Bud nå kr 3600 kr 3500 kr 1 kr 200

86 stk. Volvo modellbiler vurderes solgt. Kom med bud!! 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler Monnyputt  Norge LOTT  Monnyputt   Norge LOTT  Will & Grace Sesong 1-6
kr 9000 kr 400 kr 99 kr 248 kr 1

 Nye objekter

NK-nr 751  Postfrisk Postkort - Gård på vinter - nr 2 Stange Sykehus. Normann 14/458  NK-nr 752  Postfrisk NK-nr 753  Postfrisk
kr 2 kr 10 kr 40 kr 3 kr 3

NK-nr 754  Postfrisk NK-nr 755  Postfrisk NK-nr 756  Postfrisk NK-nr 757  Postfrisk NK-nr 758  Postfrisk
kr 3 kr 2 kr 3 kr 3 kr 3

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Gabon / UIT       xx NK 12 ( 1 )  KEJSERLIG SAMLING ( 14 )  FIN SAMLING FINLAND ( 27 )  SAMLING HINDENBURG ( 40 )
Bud nå kr 1 Bud nå kr 85 Bud nå kr 3 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

JUBILEUMSKORRESPONDENZKARTE 1914 - KARTONGKORT (53 )  NK 583 & NK 584 - PRIMA POSTFRISK ( 66 ) NK 117X    ( 79 ) MANN IN SPACE THE FUTURE ( 92 ) STEMPLED SAMLING DIVERSE ARKRESTER NR 6 ( 118 )
Bud nå kr 4 Bud nå kr 1 Bud nå kr 23 Bud nå kr 3 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 15.11.2018 14:34:14