Profilerte auksjoner

Syd Georgia Hvalfanger & Landstation 1927_ Les text! Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler NK 885 - Førstedagsstemplet helark (50 merker) 42 I bY .(*). 5 øre 21 mm med 2 klare deler av VM II, s
kr 100 kr 100 kr 300 Bud nå kr 3 kr 7500

NO 1856 OscarI  2 Skill. med sidevent praktst.!  Agent X9 - 1987 Super Safe 998-1001 .**. Pakke med 500 stk Arbeidsliv II. Portover ALLT UT 1 KRONE !!!   (1 )
kr 650 kr 15 kr 150 kr 2500 Bud nå kr 140

 Nye objekter

Germany (Tyskland): 1/2 mark 1916 A sølv. Kv. 01 Germany (Tyskland): 1/2 mark 1916 E sølv. Kv. 0/01 Germany (Tyskland): 1/2 mark 1916 F sølv. Kv. 0 Germany (Tyskland): 1/2 mark 1916 G sølv. Kv. 0/01 Germany (Tyskland): 1/2 mark 1916 J sølv. Kv. 1/1+
kr 25 kr 60 kr 120 kr 80 kr 25

Germany (Tyskland): 1/2 mark 1917 J sølv. Kv. 1+ Germany (Tyskland): 1/2 mark 1918 A sølv. Kv. 0/01 Germany (Tyskl.): 1/2 mark 1919 J sølv. Kv. 01 (flekk) Germany (Tyskland): 50 reichspfennig 1935 E. Kv. 1/1+ Germany (Tyskland): 50 reichspfennig 1939 A. Kv. 1+
kr 75 kr 75 kr 120 kr 10 kr 30

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

FACIT 24 ( 42 )  TJ 51 - PRIMA POSTFRISK ( 43 )  FACIT 142  ( 7 )  FACIT 144 ( 8 ) FACIT 309 + 310 PRIMA POSTFRISK ( 44 )
Bud nå kr 7 Bud nå kr 9 Bud nå kr 5 Bud nå kr 9 Bud nå kr 7

FACIT 169, FACIT 170 ( 9) FACIT 124 ( 10 )  FACIT 234 ( 11 )  FACIT 76 ( 12 ) SAMLING NEDERLAND ( 60 )
Bud nå kr 9 Bud nå kr 3 Bud nå kr 3 Bud nå kr 3 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 20.05.2019 09:55:38