Profilerte auksjoner

Monnyputt   TILBUD ÅRSETT   HALV PRIS  Les meir K151 Gml. Rosa måneskinnslampe. Schaubek album 1855 - 1989 Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) 86 stk. Volvo modellbiler vurderes solgt. Kom med bud!!
kr 100000 kr 3500 kr 400 kr 100 kr 9000

1 gammel talje og 2 grønne garnkuler BILLIG PORTO, 100 A-Post Innland, garantert postfriske Over 20 DVD!  NY PRIS - 1500 kr. Agent X9 - 1987
kr 300 kr 1000 kr 1 kr 1500 kr 15

 Nye objekter

FRIMERKETS DAG OSLO 17.10.1986. Rosendal Baroni, Hardanger - Hovedbygning SVERIGE PÅ OSLO 86. Nk 1723 ** NORDISKE GJESTER PÅ OSLO 86.
kr 8 kr 20 kr 8 kr 5 kr 8

Godt Nyttår God Jul. Gerhards 1050/8 NORDENS DAG OSLO 16.10.86. PERSONJUBILEER OSLO 17.10.1986. Oslo- fire nyere kort i småformat.
kr 15 kr 5 kr 8 kr 8 kr 20

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

MK 193 - MK 198 - FACIT 150 KR ! ( 122 )  MK 260 - MK 264 - FACIT 110 KR ! ( 135 )  MK 340 - MK 342 - FACIT 90 KR ! ( 148 )  MK  374 - MK 377 - FACIT 100 KR ! ( 162 )  FIN SAMLING SVERIGE NR 7  - UT 1 KRONE! (7 )
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

ROSENBERG & CO, OSLO - 9.V. 1930 ( 20 )  MK 13 - MK 14 - FACIT 60 KR ! ( 46 )  MK 145 - MK 148 - FACIT 90 KR ! ( 59 )  MK 110 - MK 114 - FACIT 110 KR ! ( 85 ) FIN SAMLING SVERIGE NR 17- UT 1 KRONE !( 97)

Sist oppdatert: 14.12.2018 17:03:53