Profilerte auksjoner

86 stk. Volvo modellbiler vurderes solgt. Kom med bud!! 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) BILLIG PORTO, 100 A-Post Innland, garantert postfriske Skanfil album m/klemlommer 1855 til 2017
kr 9000 kr 400 kr 200 kr 1000 kr 8000

Agent X9 - 1987 Monnyputt  Norge LOTT  Monnyputt   Norge LOTT  Monnyputt   Norge LOTT  Over 20 DVD!
kr 15 kr 99 kr 125 kr 248 kr 1

 Nye objekter

Parti frå Voss (L-489) Bergen (L-490) 5 KRONOR 1990 ( 39 )  Bergen Edv Grieg (L-491) 5 KRONOR 1988 ( 40 )
kr 20 kr 20 kr 1 kr 20 kr 1

Edv Grieg (L-492) 5 KRONOR 1987 ( 41 )  PARTI FRA HAMARVIK PÅ FRØYA VOSS VINJESTØTTA VED A.O. VINJES HJEM I VINJE
kr 20 kr 1 kr 10 kr 10 kr 10

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Sverige hefte Fornybare energikilder postfrisk Sverige hefte Nobelpristagere Atomfysik postfrisk Sverige hefte Julpost 1982 postfrisk Sverige hefte John Bauer postfrisk Peru / Vy  xx
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 4 Bud nå kr 5 Bud nå kr 5

ÅRNES 6.8.59. REK. SKJETTEN 21.08.02. REK. OSLO SOFIENBERG 06.05.97. FOTOGRAFISK ATELIER, SKI 22.9.59. Nk 1425  4 blokk stemplet Hamar 20 04 01
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 24.10.2018 04:02:37