Toppobjekter

P-6 Y. **. Vakker 20 øre grovtg med 2 klare deler vm.I, O. Moe 5 griser småformat brukt 1930 Lot 50+ Postsaker med stempler fra Rogaland. Flere uvan NORDKAPP V  -  LUX STEMPLET SERIE ROGALAND: Bunke med 23 stedskort (ingen fra Stavanger).
kr 7500 Bud nå kr 41 Bud nå kr 601 Bud nå kr 325 kr 250

O. Moe  Nisser i tog småformat brukt 1935 Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) ROGALAND: Bunke med 50 stedskort (ingen fra Stavanger). 639-40. FDC Maud med UKJENT vignett! O. Moe Gris og skjære småforma brukt 1934
Bud nå kr 36 kr 100 kr 500 Bud nå kr 550 Bud nå kr 60

 Nyhet!

Selger du mye på GiBud?

GiBud AS har nå gleden av å kunne tilby skreddersydde butikkløsninger for deg som selger mye på GiBud.

En butikkløsning hos GiBud koster NOK 500,-* pr måned og inkluderer følgende:

  • Tilgang til auksjons- og vareopplaster via Excel
  • Mulighet til å legge ut spesialauksjoner
  • Mulighet til å legge ut butikkvarer
  • Mulighet til å legge ut lagervarer
  • Få dine auksjoner eksponert i egne kategorier
  • Egendefinerte kategorier
  • Mulighet til å integrere dine GiBud objekter på egen nettside
  • Mulighet for lagring av bilder på server (koster 60,-*/mnd)

Butikkbrukere får banner/logo med link til sine objekter på GiBud.no

I tillegg vil mange andre funksjoner legges til i tiden framover.

For mer informasjon ta gjerne kontakt på [email protected] eller ring 954 54 901

 Nye objekter

Monnyputt Norge  Stenplet   Hillevåg  Stavanger Monnyputt Norge  Stenplet   Hillevåg  Stavanger Monnyputt Norge  Stenplet   Hillevåg  Stavanger Geilo Monnyputt Norge  Stenplet   Hillevåg  Stavanger
kr 20 kr 10 kr 10 kr 15 kr 20

NK 670 - 671 ( 318 )  Vikersund Badesanatorium - svømmehallen NK 639 - 640 ( 319 ) NK 545 - 548 ( 320 )  God Jul
Bud nå kr 1 kr 35 Bud nå kr 1 kr 1 kr 5

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

Island  50 øre 1981 Hk 362 Lux st Aurskog Hk 1378 Prakt  Ski Hk 1372 Lux st Eikelandsosen Hk 1260 Lux st Vegsund
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 22 Bud nå kr 3

Hk 1361 Prakt st Valaskjold-Sarpsborg Hk 1308 Lux st  Hundvåg Hk 1339 Prakt st Sem Hk 1375 Prakt st Folldal Nk 2008.
Bud nå kr 1 Bud nå kr 3 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 22.01.2020 08:00:43