Profilerte auksjoner

Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) 86 stk. Volvo modellbiler vurderes solgt. Kom med bud!! DENNE FÅR DU IKKE............. 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler BILLIG PORTO, 100 A-Post Innland, garantert postfriske
kr 200 kr 9000 kr 1 kr 400 kr 1000

NY PRIS - 1500 kr. Katalog: Norges Mynter 2019 NK  1 3 stripe riststemplet Agent X9 - 1987 Over 20 DVD!
kr 1500 kr 125 kr 3600 kr 15 kr 1

 Nye objekter

Gratulasjonskort m 'bevegelige au'er' (Børrehaug&Remen) Alta.           Mittet. 2304/30. Gratulasjonskort m 'bevegelige au'er' (Børrehaug&Remen) Kirkenes. (hvit ramme)     Normann. Nr.616. Gratulasjonskort m 'bevegelige au'er' (Kortforlaget)
kr 30 Bud nå kr 29 kr 30 Bud nå kr 32 kr 30

Gratulasjonskort m 'bevegelige au'er' (Kortforlaget) SVERIGE: 1974. EUROPAMERKER AFA 856 POSTFRISK SERIE FH51A NK 843, med nr./perforert postfrisk HK 60,- FH56B NK 877-78, med nr./uperforert postfrisk HK 50,- Romania 1 Leu 1966
kr 30 kr 3 kr 30 kr 28 kr 10

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

GRØNLAND. FDC. 1975. AFA 95. Vignett: G.P. GOD JUL. BØRREHAUG & REMEN.SERIE NR.5/5285. TONSÅSEN OG NYSTØLEN REKRAEASJONSHEIM. TROMSØ. AUNE F-11135-4. ESPELAND 30.12.78 PÅ KORT.
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

GDYNIA. KOSCIUSZKO STREET. TRYGVE M. DAVIDSEN, MITTET 8108. VARDØ. TO-FOTO 93-1289. JOHANNES KØBEL, MIDTBYGDA RØYKEN 19.8.1993. HANNOVER MESSE 28.4.63.
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 5 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 21.09.2018 22:35:38