Axel Coldevin: NORSKE STORGÅRDER BIND I-II (1950) DANMARK 1863. 16 Skill. rosalilla stukket kant AFA 10 Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) Stor Østlyngen Lot 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler
kr 500 kr 600 kr 200 kr 5000 kr 400

RALLAREN PUB OG KRO Russland 1904 Hjelp til foreldreløse barn (Stemplet) Arendal, Normann J-A-11 HURTIGRUTEANLØP ØKSFJORD Russland 1904 Hjelp til foreldreløse barn (Hengslet)
kr 10 kr 42 kr 30 kr 5 kr 90

NK 189 - NK 192 - KOMPLETT (174) NK 52- PLATE I - PLATE III  (175) 12 STYKKEN PENE MERKER BERMUDA ( 40 )  P 16 ( 65 )  FACIT NR 678 ( 16 )
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 16.08.2018 16:18:55