Profilerte auksjoner

Honningsvåg 1865 Speciedaler meget flott,usirkulert K151 Gml. Rosa måneskinnslampe. Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler
kr 30 Bud nå kr 4450 kr 3500 kr 100 kr 300

86 stk. Volvo modellbiler vurderes solgt. Kom med bud!! Agent X9 - 1987 Will & Grace Sesong 1-6 Norsk Stemplet Papir 1657-1957 ABSOLUTT SISTE PRIS
kr 9000 kr 15 kr 1 kr 375 kr 1000

 Nye objekter

PF 6. NK 1148 Hvittingfoss 11.09.92 (83) JULEKORT 50/60 tallet. Ubrukt/norsk arbeid. (9) NK 996 Fyllingsdalen 15 11 86 (83) NK 935 Tjongsfjorden 28-6-83 (83)
kr 5 kr 25 kr 1 kr 15 kr 20

JULEKORT 50/60 tallet. Ubrukt/signert (8) NK 608 Bergen 18.12.68 (83) JULEKORT 50/60 tallet. Ubrukt/usignert (7) NK 976 Otta 10.10.85 (83) Sikkisdalen-Heimdalshø & Sikkilsdalssæter-stemp: SKAAR
Bud nå kr 2 kr 25 Bud nå kr 1 kr 20 kr 150

 Utrop kr 1,- ingen minstepris

AFA 405 - Nørresundby - 20-5-63 VOSS OVERSIKT HORDALAND (HARSTAD 81R54) STORFORMAT HOTEL UNION GEIRANGER 1909 SMÅFORMAT (J.AARFLOT) BERGEN NYGÅRDSPARKEN MED HUS 1903 SMÅFORMAT (O.SVANØE 70) RØDE KORS LANDSMØTE BODØ 3.10.1981 KORT
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

KVITESEID 12 X 40 246 PÅ BREV 5PUNKT A/S FINDALEN OSLO RÅDHUSPLASSEN (HARSTAD 1396A2) STORFORMAT AFA 434 - 24-3-66 TJØME VRENGEN BRU NORMANN Vestfold  Sverige Afa: 1191 - Elin Wägner 100 år **
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 3 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 20.01.2019 04:51:43