130 895
77 654
243 586
785 302

Godt lot postfrisk/ustemplet/stemplet

Annonse nr: 4099303

Velkommen til vore Auktioner! Vi har nye auktioner hver dag - næsten. Snart håber vi at der kommer en betalingsløsning via mobiltelefon, når Vipp, Pivo og MobilePay fusionerer, så det bliver enklere for vore norske, finske og danske kunder at betale. Indtil da brug: IBAN: DK3830000012857527 BIC: DABADKKK reg.nr. 3409 konto nr. 12857527 (Danske Bank) https://paypal.com/paypalme/ham555dk/ Vi bruger Postnord som leverandør og anvender de gældende takster i DKK + et beløb for pakning og emballage, som er inkluderet i prisen. Vi får afhentet post tirsdag og fredag. Brev, almindelig: Højest 50 g 16 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 100 g 28 DKK (Danmark) 42 DKK (Udland) Højest 250 g 52 DKK (Danmark) 80 DKK (Udland) Højest 2000 g 65 DKK (Danmark) 100 DKK (Udland) Sporbare pakker: Danmark op til 5 kg: 120 DKK Norge op til 10 kg: 260 DKK For andre destinationer eller evt. Rekommanderede brev kontakt os for pris på [email protected]
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet16.08.2022 11:45:22
Sluttet21.08.2022 21:47:00
Solgt forkr 99,00
99

Annonse vist23 ganger
Annonse nr: 4099303
Høyeste Budgiver Kalix (13491)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 99,00 (Autobud)21.08.2022 21:41:57
lunte26kr 95,0021.08.2022 21:41:57
Kalixkr 85,00 (Autobud)21.08.2022 21:41:07
lunte26kr 75,0021.08.2022 21:41:07
Kalixkr 67,0019.08.2022 19:06:24
Soggebergetkr 65,00 (Autobud)19.08.2022 19:06:24
Soggebergetkr 52,0019.08.2022 18:44:45
ibskal2kr 50,00 (Autobud)19.08.2022 18:44:45
ibskal2kr 23,0017.08.2022 14:12:51
albion27kr 22,00 (Autobud)17.08.2022 14:12:51
albion27kr 1,0017.08.2022 12:19:48
Selger:  ham555

Pro
Medlem siden: 20.12.2021
Sted: Odense
Karakterer (5406)