130 876
77 815
241 890
778 686

Sign.postkort - Davidsen ,Med potteplante -

Annonse nr: 4095570

stemplet utydelig

LHL 1987 nr 34

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.08.2022 21:36:11
Sluttet19.08.2022 21:34:00
Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 4095570
Selger:  Samler72

Medlem siden: 30.07.2015
Sted: Kråkerøy
Karakterer (6920)