130 876
77 815
241 890
778 686

Sign.postkort - Davidsen , Aketur med nisser i sko -

Annonse nr: 4095566

stemplet med svenskt frimerke- Svensk kort

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.08.2022 21:34:39
Sluttet19.08.2022 21:32:00

Annonse nr: 4095566
Høyeste Budgiver Teddi (4349)  Se budgivers karakterbok
Teddikr 10,0017.08.2022 20:59:37
Selger:  Samler72

Medlem siden: 30.07.2015
Sted: Kråkerøy
Karakterer (6920)