130 876
77 815
241 890
778 686

God Jul (Mittet 7904) - St. KVITSØY 18-12-80

Annonse nr: 4094568

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet 4090 Kvitsøy 18-12-1980.

Mittet 7904.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
15
Startet12.08.2022 09:45:11
Sluttet22.08.2022 19:18:00
Annonse nr: 4094568

Karakterer (15037)