135 774
89 844
27 126
90 357

FÆRØYENE - AFA 729 ,xx, (638)

Annonse nr: 4081894

SE BILDE

Alle mine auksjoner slutter på søndager. Jeg sender ut faktura på mandager. Alle mine "Ryddelot" kan inneholde både stemplede, postfriske og hengslede merker. Merker på albumsider leveres i poser uten ark. Hos meg har du full returrett i 14 dager uten diskusjon. Du betaler kr 25.- i porto opp til 50 gram. Ellers efter postens satser. Jeg sender objektene så snart jeg har fått betaling. Alle mine brev sendes som normal A-post på kjøpers regning og risiko. Dersom du vil ha Norgespakke opp til 5 kg med sporing og forsikring til kr 70.- må du gi beskjed om dette samme kveld som auksjonen slutter. For mine danske kunder har jeg konto i en dansk bank for problemfri betaling. Dersom du ellers lurer på noe, er det bare å ta kontakt.
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 4,00
4
Startet03.09.2022 15:35:29
Sluttet24.09.2022 17:34:02
Solgt forkr 4,00
4

FÆRØYENE - AFA 729 ,xx, (638)
Annonse nr: 4081894
Høyeste Budgiver khjem (11)  Se budgivers karakterbok
khjemkr 4,0024.09.2022 17:34:02
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (12082)