130 895
77 654
243 586
785 302

OSLO 19.7.55 SE UTSTILLINGEN TRÅD OG TRÅDLØS BREV

Annonse nr: 4069861
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

NUMMER 2107.

KLIPPET OPP OPPE, MANGLER LITT AV KONVOLUTTEN.

KANTSLITASJE.

PORTO 25- I NORGE.

HAR OGSÅ PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 1,00
Startet26.07.2022 16:05:14
Sluttet02.08.2022 13:50:00

Annonse nr: 4069861
Høyeste Budgiver Topgun (9104)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 1,0031.07.2022 12:27:13
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (12608)