125 612
75 645
191 581
616 499

Julehilsen (NGU 9103) - St. TRONDHEIM 22-12-91

Annonse nr: 4034304

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Trondheim 22-12-1991.

NGU 9103.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet29.06.2022 11:33:56
Sluttet07.07.2022 18:27:00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 4034304

Karakterer (14824)