124 495
75 383
190 678
613 253

AFA : 673. " Luftpost". (1961)** (AFA verdi : 450,--)

Annonse nr: 4000513
1961
1961

San Marino.

Postfrisk.

AFA verdi = 450,-.

Se bilde.

Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
45
Startet16.08.2022 19:20:34
Sluttet22.08.2022 19:20:34
Solgt forkr 45,00
45

Annonse vist155 ganger
Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 303
Annonse nr: 4000513
Høyeste Budgiver Polarboms (1050)  Se budgivers karakterbok
Polarbomskr 45,0020.08.2022 15:03:38

Karakterer (5014)