124 289
75 365
190 636
613 165

AFA : 568. "Portomerker utgave"53 - 54 overtrykk frim.

Annonse nr: 3999064
1956
1956

Monaco.

Postfrisk.

AFA verdi = 90,-.

Se bilde.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20

Slutter02.10.2022 14:20:20
Annonse vist27 ganger
Referanse nr/#Brunt Album # 2. - 289

Karakterer (5014)