125 607
77 161
194 936
627 834

AFA : 1966 - 69. VM i fotball i Italia. (1990)**

Annonse nr: 3997667
1990
1990

Monaco.

Postfrisk.

Mini-Ark.

AFA verdi = 110,-.

Se bilde.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
25

Slutter07.10.2022 16:35:40
Annonse vist24 ganger
Referanse nr/#Album. P. 13 nr 63

Karakterer (5019)