125 671
75 641
191 556
616 277

Luxembourg: perfekt postfrisk AFA NO 1380

Annonse nr: 3994295

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Solgt forkr 52,00
52

Annonse vist16 ganger
Annonse nr: 3994295
Høyeste Budgiver NORSTAMPS (12234)  Se budgivers karakterbok
NORSTAMPSkr 52,0004.06.2022 20:28:25
Sax2001kr 50,00 (Autobud)04.06.2022 20:28:25
Sax2001kr 49,00 (Autobud)04.06.2022 20:28:19
NORSTAMPSkr 46,0004.06.2022 20:28:19
Sax2001kr 43,00 (Autobud)04.06.2022 20:28:13
NORSTAMPSkr 40,0004.06.2022 20:28:13
Sax2001kr 37,0031.05.2022 23:40:15
Selger:  ham555

Pro
Medlem siden: 20.12.2021
Sted: Odense
Karakterer (4376)