125 574
77 239
194 954
627 997

Nk 173 xx Prima postfrisk

Annonse nr: 3988461

Se også mine øvrige auksjoner.

Porto etter postens satser. Full returrett i 10 dager og pengene tilbake ved misnøye. Forskudd til bank eller Vipps. Utenlandske kunder kan betale til Paypal. Sender vanligvis dagen etter mottatt betaling. Om du byr på auksjoner med ulik sluttdato sender jeg faktura når siste auksjon er avsluttet.

Full returrett i 10 dager ved misnøye
Objektets tilstand
Utropspriskr 26,00
26
Startet24.06.2022 17:30:21
Sluttet29.06.2022 17:30:21
Solgt forkr 32,00
32

Annonse vist19 ganger
Nk 173 xx Prima postfrisk
Annonse nr: 3988461
Høyeste Budgiver Lundby (313)  Se budgivers karakterbok
Lundbykr 32,0025.06.2022 20:03:06
Odin012kr 29,00 (Autobud)25.06.2022 20:02:42
Lundbykr 29,0025.06.2022 20:02:42
Odin012kr 26,0025.06.2022 11:50:42
Selger:  LaM_no60

Medlem siden: 26.11.2001
Sted: Ålesund
Karakterer (5885)