124 289
75 365
190 636
613 165

FRANKRIKE. DIV. ÅRGANG 1969.

Annonse nr: 3977594

STEMPLET,UBRUKT*,POSTFRISK**

AFA 239D.KR.

Objektets tilstand
kr 31,00
Utropspriskr 10,00
Startet23.05.2022 10:43:06
Sluttet10.06.2022 18:15:00
Solgt forkr 18,00
18

Annonse vist11 ganger
FRANKRIKE. DIV. ÅRGANG 1969.
Annonse nr: 3977594
Høyeste Budgiver peder48 (7068)  Se budgivers karakterbok
peder48kr 18,0008.06.2022 01:36:21
fetterantonkr 16,0007.06.2022 20:57:48
peder48kr 15,00 (Autobud)07.06.2022 20:57:48
peder48kr 10,0027.05.2022 21:07:38

Karakterer (24843)