130 895
77 654
243 586
785 302

NK114-116 komplett serie Grunnlovsjubileum postfrisk

Annonse nr: 3974358

Prima postfriske merker. Katalogpris kr. 505,- (Skanfil 2021).

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 150,00
150
Startet21.05.2022 15:30:00
Sluttet04.06.2022 15:30:00
Solgt forkr 150,00
150

Annonse nr: 3974358
Høyeste Budgiver tore8500 (201)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 150,0004.06.2022 13:54:01
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9650)