104 834
64 191
157 683
505 751

Island Afa: 276+277 - Folkeerhverv **

Annonse nr: 3968125

Postfriske. Se scan.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet15.05.2022 22:25:00
Sluttet25.05.2022 20:39:00

Annonse nr: 3968125
Høyeste Budgiver Kalix (12418)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 1,0022.05.2022 15:32:43
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (25407)