104 959
64 205
157 690
505 903

SJUOSJAVRI KPH

Annonse nr: 3962320

Olav 50 øre stemplet KPH SJUOSJAVRI. (I drift 1960 -1998.)

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet14.05.2022 16:00:00
Sluttet14.06.2022 20:00:00
Solgt forkr 415,00
415

Annonse vist72 ganger
SJUOSJAVRI KPH
Annonse nr: 3962320
Høyeste Budgiver tem (9775)  Se budgivers karakterbok
temkr 415,0011.06.2022 22:42:59
Lonoddenkr 390,00 (Autobud)11.06.2022 22:42:59
Lonoddenkr 340,0011.06.2022 22:41:58
temkr 325,00 (Autobud)11.06.2022 22:41:58
temkr 315,00 (Autobud)11.06.2022 22:39:13
Lonoddenkr 290,0011.06.2022 22:39:13
temkr 225,0009.06.2022 17:56:26
Lonoddenkr 210,00 (Autobud)09.06.2022 17:56:26
Lonoddenkr 160,0009.06.2022 17:03:26
temkr 155,00 (Autobud)09.06.2022 17:03:26
temkr 140,00 (Autobud)04.06.2022 21:09:28
Lonoddenkr 120,0004.06.2022 21:09:28
temkr 90,00 (Autobud)04.06.2022 21:09:06
Lonoddenkr 80,0004.06.2022 21:09:06
temkr 45,00 (Autobud)26.05.2022 08:45:40
fdykr 42,0026.05.2022 08:45:40
temkr 39,00 (Autobud)26.05.2022 08:45:19
fdykr 36,0026.05.2022 08:45:19
temkr 24,00 (Autobud)26.05.2022 08:44:57
fdykr 22,0026.05.2022 08:44:57
temkr 5,0015.05.2022 07:26:32
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1933)