101 969
57 175
135 431
435 114

24. Utstillingsark med 8 mrk i nyanser (2 med oppgravering)

Annonse nr: 3948692

207213 24. Utstillingsark med 8 mrk i nyanser (2 med oppgravering) og en FIREBLOKK med 2 postfriske mrk. Normal til god kvalitet.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1 500,00
1500
Startet03.05.2022 14:20:34
Sluttet31.05.2022 21:16:00
Solgt forkr 1 500,00
1500

Annonse vist140 ganger
Referanse nr/#katalog002
Annonse nr: 3948692
Høyeste Budgiver Heliwing (7)  Se budgivers karakterbok
Heliwingkr 1 500,0009.05.2022 20:21:17
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (11284)