125 562
75 640
191 572
616 458

NK150 postfrisk, nedsatt pris

Annonse nr: 3942153

Prima postfriskt merke, med god tagging og lim. Katalogpris kr. 50,- (Skanfil 2021)

Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 14,00
14
Startet14.05.2022 15:30:03
Sluttet28.05.2022 15:30:03
Solgt forkr 14,00
14

Annonse vist2 ganger
NK150 postfrisk, nedsatt pris
Annonse nr: 3942153
Høyeste Budgiver tore8500 (201)  Se budgivers karakterbok
tore8500kr 14,0028.05.2022 13:48:45
Selger:  larsog

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (9596)