104 959
64 205
157 690
505 903

Millenniumsfrimerkene 1999

Annonse nr: 3926057

Millenniumsfrimerkene NK 1380 og 1381 på nummerert spesialkonvolutt fra Alta frimerkeklubb 1999, stemplet ALTA 31.12.1999.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor en toukersperiode (ca.) sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost kan avtales særskilt. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er lett synlige eller bestkrevet, er det naturligvis full returrett. Selger betaler da returfrakt etter overenskomst.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet29.04.2022 16:00:00
Sluttet29.05.2022 20:03:00
Solgt forkr 340,00
340

Annonse vist64 ganger
Millenniumsfrimerkene 1999
Annonse nr: 3926057
Høyeste Budgiver Veteran53 (1781)  Se budgivers karakterbok
Veteran53kr 340,0029.05.2022 19:59:56
helse01kr 316,00 (Autobud)29.05.2022 19:59:56
helse01kr 315,00 (Autobud)29.05.2022 19:56:58
Veteran53kr 290,0029.05.2022 19:56:58
helse01kr 260,0029.05.2022 19:49:39
Veteran53kr 235,0029.05.2022 15:15:46
helse01kr 222,00 (Autobud)29.05.2022 15:15:46
helse01kr 210,00 (Autobud)29.05.2022 15:15:20
Veteran53kr 190,0029.05.2022 15:15:20
helse01kr 170,00 (Autobud)29.05.2022 14:45:35
Brother68kr 150,0029.05.2022 14:45:35
helse01kr 130,00 (Autobud)29.05.2022 14:45:17
Brother68kr 110,0029.05.2022 14:45:17
helse01kr 90,00 (Autobud)29.05.2022 07:30:23
Brother68kr 80,0029.05.2022 07:30:23
helse01kr 52,08 (Autobud)28.05.2022 15:56:46
totto39kr 49,5028.05.2022 15:56:46
helse01kr 43,00 (Autobud)28.05.2022 15:55:26
totto39kr 40,0028.05.2022 15:55:26
helse01kr 28,0027.05.2022 22:47:20
Brother68kr 25,00 (Autobud)26.05.2022 17:10:54
totto39kr 23,5026.05.2022 17:10:54
Brother68kr 18,50 (Autobud)26.05.2022 17:10:17
totto39kr 16,5026.05.2022 17:10:17
Brother68kr 12,0026.05.2022 06:10:54
totto39kr 10,0006.05.2022 15:40:18
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (1933)