101 969
57 175
135 431
435 114

Parti fra Alta. Elvebakken med flyplassen.

Annonse nr: 3780785

Postsendt kort, litt hjørneslitasje, mangler frimerke

Aune F-4311-9

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet08.02.2022 20:21:13
Sluttet15.02.2022 20:21:13

Annonse nr: 3780785
Høyeste Budgiver terjed (34541)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 10,0015.02.2022 14:51:51
Selger:  Lad1977

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: Vadsø
Karakterer (9955)