102 111
91 711
133 261
427 770

Nk 1251-52 **

Annonse nr: 3775995

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet24.01.2022 03:41:00
Sluttet29.01.2022 14:00:00
Solgt forkr 13,00
13

Annonse vist17 ganger
Nk 1251-52 **
Annonse nr: 3775995
Høyeste Budgiver Roxi1 (8227)  Se budgivers karakterbok
Roxi1kr 13,0027.01.2022 15:26:53
Leif H.kr 11,00 (Autobud)27.01.2022 15:26:53
Leif H.kr 9,0027.01.2022 14:43:05
Roxi1kr 7,0027.01.2022 12:52:49
Leif H.kr 5,00 (Autobud)27.01.2022 12:52:49
Leif H.kr 1,0024.01.2022 18:12:05

Karakterer (4622)