101 882
57 174
135 427
435 109

Stalheim - St. GEIRANGER 1VII07 - til England

Annonse nr: 3764756

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Geiranger 1-7-1907 og sendt til England.

Ingen utgiverdata.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
15
Startet17.01.2022 16:12:11
Sluttet26.01.2022 19:18:00
Annonse nr: 3764756

Karakterer (14497)