125 626
77 272
194 971
628 120

90% rabatt: Deutsches Reich 1921 Arbeidere (Stemplet)

Annonse nr: 3762282

90% rabatt: Deutsches Reich 1921 Arbeidere (Stemplet), Michel nr. 170.

Katalogverdi €uro 11,00

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Nyhet med 90% rabatt: NORGE: (Søk: Norge 90% rabatt) + Norge med lux- og praktstempler (se de enkelte fylkeskatagorier)!

Andre nye områder med 90% rabatt: IRLAND (de eldste stemplet, senere mest postfrisk) og FUGLER

Fra før: Biler/kjøretøy , Blomster, Europa Cept og Europautgaver postfrisk, brev og FDC, Dyr, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere postfrisk, FDC/brev, OL postfrisk, brev og FDC, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Danmark, Acorene, Azerbaijan, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Finland, Grønland, Hellas, Island, Italia, Jersey, Jugoslavia, Kazakstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Polen,Sverige Tadzikistan, Turkmenistan, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. og Deutsches Reich postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v., Ungarn . Østerrike ,Åland

Objektets tilstand
Utropspriskr 11,00
11
Kjøp nåkr 13,00
13  Kjøp nå  Hjelp

Slutter08.10.2022 22:50:19
Annonse vist23 ganger

Selger:  Follo Frimerkehandel

ProVerifisert
Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (43077)