125 612
75 645
191 581
616 499

T 130 "Off. sak" III - par, prima postfrisk

Annonse nr: 3723424

Fin kvalitet, gummibakside i behold, ingen hengselrester.

Fra privat samling. Se mine øvrige annonser, mange fine objekter.

Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
6

Slutter27.10.2022 21:51:07
Annonse vist39 ganger
Referanse nr/#105

Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (333)