130 481
77 906
237 868
764 937

T 108 "Off. sak" II par - prima postfrisk

Annonse nr: 3721020

Fin kvalitet, gummibakside i behold, ingen hengselrester.

Fra privat samling. Se mine øvrige annonser, mange fine objekter.

Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

(89)

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
12
Startet26.10.2022 12:50:24
Sluttet26.11.2022 12:50:24
Annonse vist34 ganger
Referanse nr/#89 89
Annonse nr: 3721020
Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (334)