127 400
87 362
111 726
360 321

NK: 854-56 - Blomstermerker 1979 **

Annonse nr: 3689822

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
2
Startet03.12.2021 18:50:00
Sluttet12.12.2021 18:15:00
Solgt forkr 2,00
2

Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3689822
Høyeste Budgiver Mr wow (2272)  Se budgivers karakterbok
Mr wowkr 2,0004.12.2021 13:51:43
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (24736)