126 116
86 642
110 681
355 418

NK: 776-77 - Statistisk Sentralbyrå 100 år **

Annonse nr: 3689787

Postfriske. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt faktura. Fraktomk.: NOK 45,-opp til 100g (DKK 33,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 66,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
2
Startet30.12.2021 18:35:19
Sluttet05.01.2022 10:25:30
Annonse nr: 3689787
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (24736)