127 390
Auksjoner nå
87 361
Fastprisvarer
111 726
Salg i år
360 241
Bud i år

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark Postfærge AFA 2 - verdi 390 NOK

Annonse nr: 3686615

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
10
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
Startet03.12.2021 15:00:00         
Sluttet07.12.2021 22:19:00
Solgt forkr 45,00
45
  
Annonse vist9 ganger
Danmark Postfærge AFA 2 - verdi 390 NOK
Annonse nr: 3686615
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Oleb53 (2537)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Oleb53kr 45,0007.12.2021 21:53:19
tb50kr 40,0007.12.2021 20:49:42
Kalixkr 36,00 (Autobud)07.12.2021 20:49:42
Kalixkr 31,0007.12.2021 20:34:39
Soggebergetkr 30,00 (Autobud)07.12.2021 20:34:39
Soggebergetkr 26,00 (Autobud)07.12.2021 14:33:00
terjedkr 21,0007.12.2021 14:33:00
Soggebergetkr 10,0005.12.2021 14:55:09
Selger:  fme1253
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (22459)    
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
Det er helt gratis å opprette auksjoner på GiBud.no. Du betaler maksimalt 4% i provisjon ved oppnådd salg!