126 003
86 641
110 756
355 617

Norske Troll - St. SØR-AUDNEDAL 5-7-88

Annonse nr: 3686577

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet 4520 Sør-Audnedal 5-7-1988.

Brødr. Flaarønning A/S.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
5
Startet02.12.2021 16:38:36
Sluttet11.12.2021 19:28:00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3686577

Karakterer (14318)