127 390
87 361
111 726
360 241

NK 1221 - 22

Annonse nr: 3680508

1995 APOTEKENE 400 ÅR PRIMA POSTFRISK KVALITET

Jeg ønsker å legge opp til en rask og effektiv levering av varer kjøpt av meg og raskt oppgjør den andre veien. Nå er ikke jeg feilfri, selv om det stort sett klaffer. Skulle det være noe du er misfornøyd med så ønsker jeg å løse utfordringer med dialog fremfor negativ omtale i karakterbøker.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
20
Startet04.01.2022 02:06:31
Sluttet11.01.2022 02:06:31
NK 1221 - 22
Annonse nr: 3680508
Selger:  milletno

Medlem siden: 01.02.2006
Sted: Nordre Frogn
Karakterer (3713)