127 453
87 362
111 728
360 354

Duisburg. Partie am. Bahnhof - Postgått 1913?

Annonse nr: 3678479

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk samt noe flekker. Ser ut til å være klipt ut av folder.

Stemplet/postgått 1913(?) og sendt til Norge. Frimerke mangler.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3
Startet29.11.2021 16:14:47
Sluttet08.12.2021 20:12:00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 3678479

Karakterer (14328)