126 017
86 641
110 761
355 743

Sveits: Romanshorn - Skip i fjorden - Postgått 1927

Annonse nr: 3677985

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Romanshorn 11-6-1927 og sendt til Tyskland.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
8
Startet29.11.2021 12:34:19
Sluttet08.12.2021 19:48:00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3677985

Karakterer (14318)