130 449
77 904
237 883
764 942

NK : 236. Nansen II. (1940) **

Annonse nr: 3656761
1940
1940

Norge.

Postfrisk.

Se bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 15,00
15
Annonse vist54 ganger
Referanse nr/#580a

Karakterer (5310)