125 562
75 640
191 572
616 458

NK T68-74 ** O.S. Prima postfrisk serie. HK=90

Annonse nr: 3620078

Ref nr 447

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
30

Slutter13.10.2022 16:50:47
Annonse vist29 ganger
Referanse nr/#448

Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Ølen
Karakterer (762)