127 453
87 362
111 728
360 354

NK 213-16. POSTFRISK** (166,-)

Annonse nr: 3610378

POSTFRISK **

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet21.10.2021 14:43:08
Sluttet11.11.2021 20:16:00
Solgt forkr 40,00
40

Annonse vist16 ganger
Annonse nr: 3610378
Høyeste Budgiver oddbsten1 (550)  Se budgivers karakterbok
oddbsten1kr 40,0011.11.2021 19:39:36
solheim9kr 38,00 (Autobud)11.11.2021 19:39:36
solheim9kr 37,00 (Autobud)11.11.2021 19:32:02
oddbsten1kr 34,0011.11.2021 19:32:02
solheim9kr 31,0005.11.2021 21:32:12
oddbsten1kr 28,0005.11.2021 06:30:50
solheim9kr 25,00 (Autobud)27.10.2021 00:40:50
zoidbergkr 25,0027.10.2021 00:40:50
solheim9kr 1,0021.10.2021 23:54:34

Karakterer (23200)