125 671
75 641
191 556
616 277

NK : 309. Postforeningen. (1942) **

Annonse nr: 3454525
1942
1942

Norge

Postfrisk

Se bilde

Objektets tilstand
Salgspriskr 2,00
2
Annonse vist33 ganger
Referanse nr/#Hvit boks - 1

Karakterer (5014)