101 882
57 174
135 427
435 109

Hk : 331.Londonutgaven. **

Annonse nr: 3073876
5 øre rødfiolett
5 øre rødfiolett

Hk : 331.  5 øre rød fiolett.Postfrisk.

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 1,00
Antall tilgjengelig: 10 stk.
Annonse vist147 ganger

Karakterer (4409)