www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
(B-026) Norge nk 415-17       Annonse nr: 928363
Norge nk 415-17
Norge nk 415-17

 

Beskrivelse
Norge nk 415-17 

Generelle vilkår:
Generelle vilkår:
***NYE AUKSJONER HVER UKE:Frimerker,postkort.Kommer snart  mynter og bøker. Gjør en trygg handel hos en selger med lang erfaring. Jeg har til enhver tid flere 1000 auksjoner på GiBud.Ingen ekspedisjonsgebyrer, porto etter postens satser + 5 kr for boblekonvolutt. Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ved større kjøp anbefaler jeg at det sendes som pakke, siden den har størst forsikring. (Du bestemmer selv om du ønsker vanlig brev/pakke.) Ønsker du å legge inn flere bud kan du gi meg beskjed om å vente med levering, eventuelt gi meg beskjed når du ikke har planer om flere bud og ønsker levering.Du vil motta mail/faktura fra meg etter auksjonen, for å avslutte salget.7 dager full returrett ved feil beskrivelse. Har du spørsmål - nøl ikke med å kontakte meg via mailsystemet på GIBUD.
Generelle vilkår:

Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
kr 16,00
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 160,00  
Kjøp nåkr 195,00  Kjøp nå  Hjelp
Antall tilgjengelig: 1
Slutter om 2d 15t 20min 31sek
Slutter19.07.2019 04:36:04
Bud nå0  
Annonse vist123
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  abbey
Profilbilde
  
Medlem siden: 08.10.2001
Sted: Fitjar
Land: NORWAY
Karakterer (1811)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 16.07.2019 13:15:33
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::