Isbjørn      Annonse nr: 927672

Isbjørn H. 9,5 cm. Kjenner ikke tilvirkeren, men det står ABA under og signert Mälerås  62. Med et lite forbehold om tolkningsfeil. Kanskje noen kjenner til det. Den har fått et par merker på halsen, vet ikke hvordan, men sikkert kommet litt for nærme et eller annet ved et paranledninger
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Kjøp nåkr 35,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 15d 8t 16min 0sek
Slutter04.03.2020 15:35:20
Annonse vist506

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 07:19:20