De ulykkeligste. Livsskildringer fra Oslo      Annonse nr: 853709

En meget pen bok som omhandler flere triste skjebner blant de svakeste i Oslo. Ser ut til at historiene er fra tiden før WWI. Historiene er satt i pennen av Olafia Johannsdottir. Boken er utgitt på Norsk Litteraturselskap i 1947. Tror dette er 1. utgave. Det er ingen slitasje, bretter, rifter eller løse sider. Men omslaget mangler.

Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Startet29.12.2019 06:50:18
Slutter28.01.2020 06:50:18
Solgt forkr 40,00
Annonse vist218
De ulykkeligste. Livsskildringer fra Oslo
Annonse nr: 853709
Høyeste Budgiver Rosakatt (254)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 40,0019.01.2020 16:17:54

Karakterer (1038)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.02.2020 11:35:05