En Lomme Grøsser. Nr. 14 - 1973      Annonse nr: 808389
Besatt
Besatt

Et blad som ikke er av de vanligste. Men det har noen skader på omslaget. Forsiden har brett ø.hj. og en liten på n. hj. som også slår gjennom på de 2-3 første sidene. Slitasje øverst og nederst på ryggen hvor det er en ca. 1 cm. lang rift nederst og 4 mm. øverst. Baksiden har en større brett på ø. hj. Det er også et par grønne stempler på forsiden. Ellers er det ingen rifter eller løse sider i bladet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 75,00
Kjøp nåkr 95,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 22d 6t 20min 10sek
Slutter13.03.2020 20:04:06
Annonse vist447

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.02.2020 13:43:56