Agent X9. Nr. 6 - 2009      Annonse nr: 796897
bc  434  06
bc 434 06

Et pent blad hvor forsiden er nesten prima. Kun noen meget svake slitasjemerker. Baksiden har en brett ø. hj. og en smal vannrett en på ca. 3 cm. som starter i en 5 mm. lang rift. Det er også et par bølger og noen flekker. Det innvendige ser ut til å være helt fritt for bretter, rifter og løse sider.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Kjøp nåkr 15,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 20d 9t 33min 49sek
Slutter11.02.2020 13:13:13
Annonse vist359

Karakterer (1008)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.01.2020 03:39:24