A Discovery Book. Sam Houston      Annonse nr: 741684
Av.: Jean Lee Latham
Av.: Jean Lee Latham

En meget pen Paperback med kun en liten brett på forsidens ø. hj. Ellers er den helt fri for slitasje som rifter, bretter og løse sider. Heller ingen leseslitasje. Ser ut til å være 1. utgaven fra 1966
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Kjøp nåkr 35,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 26d 20t 22min 33sek
Slutter18.02.2020 00:40:07
Annonse vist377

Karakterer (1008)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.01.2020 04:17:34