Ecuador SG 931      Annonse nr: 662411

Katalogverdi Stanley Gibbons 2006: £ 0,10

Porto etter Postens satser.Selvfølgelig mulighet for oppsamling av objekter for å spare porto. 7 dagers betalingsfrist etter mottatt vinnermail. 14 dagers returrett ved ikke opplyste feil/mangler på enkeltobjekter (ikke lotter). Retur ellers kun etter avtale. Ønskes sending som oppkrav eller lignende må beskjed gis, ny faktura utstedes da. Om vanlig forsendelse blir borte i posten, ligger ikke ansvaret hos meg (ikke opplevd dette i løpet av mine over ti å som nett-selger). Trygg handel; i tillegg til positive karakterer her hadde jeg over 7300 positive karakterer på QXL (samme brukernavn). PayPal aksepteres mot et lite gebyr.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Slutter om 5d 11t 46min 51sek
Slutter27.08.2019 13:36:17
Annonse vist119

Selger:  Frimerkelig

Medlem siden: 19.09.2014
Sted: Stange
Karakterer (4060)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.08.2019 01:49:26