GiBud.no : Tegneserier & blader : Agent & Krimblader : Agent X9 1968 - 1999 : Auksjon
Agent X9 - 1987      Annonse nr: 590190
Nr. 4 - 1987 - Uke 14
Nr. 4 - 1987 - Uke 14

Et helt og pent blad uten bretter og rifter. Kun noe leseslitasje på forsiden.
SOMMERTILBUD: I perioden 15.juli til 1.august bevilges 25% rabatt på alle mine auksjoner som får bud eller kjøpes med "kjøp nå" funksjon innenfor nevnte periode. Jeg har PayPal (tillegg 5%). Ved kjøp av flere artikler spares porto ved samsending. LEVERING: Direkte levering utenom posten kan avtales når det gjelder strekningen Askim-Moss-Horten-Tjøme.
Utropspriskr 15,00
Kjøp nåkr 25,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 17d 18t 0min 11sek
Slutter09.08.2018 16:09:33
FylkeØstfold
Annonse vist3131

Karakterer (712)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2018 22:09:22