125 128
75 443
190 970
614 398

Bergen: Flöibanen (K.K. Bergen 903) -St. BERGEN 18VII32

Annonse nr: 4099485

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Bergen 18-7-1932 og sendt til England.

K. K. Bergen - 903.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet16.08.2022 13:46:17
Sluttet25.08.2022 20:15:00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 4099485

Karakterer (14824)