126 217
77 506
196 389
631 681

Bergen. Walkendorfstaarn og Haakonshallen - Pg. 1904

Annonse nr: 4098571

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/alderspreg/småflekker samt ett par knappenålshull nær midten, oppe.

Stemplet Bergen 8-8-1904 og sendt til Frankrike - men frimerke fjernet.

O. Svanøe, Bergen.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
15
Startet15.08.2022 15:25:52
Sluttet25.08.2022 19:13:00
Solgt forkr 15,00
15

Annonse nr: 4098571
Høyeste Budgiver Bertine1234 (1452)  Se budgivers karakterbok
Bertine1234kr 15,0020.08.2022 18:27:59

Karakterer (14827)